Skip to main content

GRA SOLO - "każdy na każdego"

TEAM GAME - gra drużynowa

Uwolnij swojego wewnętrznego stratega dzięki laserowemu paintballowi!

Laserowy paintball to niesamowita zabawa, która zapewni emocje i radość dla dzieci w każdym wieku. Ta usługa to alternatywa dla tradycyjnych pistoletów do paintballa, które wymagają odzieży ochronnej i sprzętu oraz tworzą bałagan ze swoimi małymi kulami wypełnionymi farbą. Laserowy paintball używa specjalnych laserów na podczerwień zamiast fizycznej amunicji, co zapewnia bezpieczne i ekscytujące doświadczenie dla dzieci.

W grze używane są specjalnie zaprojektowane pistolety laserowe, których strzały można zobaczyć tylko wtedy, gdy trafią w kamizelkę docelową noszoną przez każdego gracza. Kamizelki są wyposażone w czujniki, które rejestrują trafienia z laserów i zapisują wynik dla każdej drużyny lub osoby grającej w grze.

Laser tag warszawa
Gra solo

Każdy na każdego

Najprostszy wariant proponowany początkującym graczom. W grze może brać udział dowolna ilość osób (minimalnie 2). Gracze zdobywają punkty atakując przeciwników. Gracz traci punkty, gdy zostanie trafiony. Całkowita ilość punktów decyduje o zajmowanej pozycji w tabeli.

Dopuszcza się granie w dwóch wariantach. Pierwszy tzw. „Unlimited” oznacza, że gracz otrzymuje nieograniczoną ilość amunicji oraz żyć. W drugim wariancie ilości żyć oraz amunicji jest limitowana a po jej wyczerpaniu gracz musi udać się do specjalnego miejsca zwanego „Recharger” w celu doładowania. Ilość doładowań jest nieograniczona.

Team game

Gra drużynowa

Klasyczna gra drużynowa, gdzie gracze zostają podzieleni na dwie drużyny: Czerwoni oraz Zieloni. Wygrywa drużyna, której gracze zdobędą najwięcej punktów, punkty graczy z danej drużyny są sumowane. Gra jest proponowana dla 4 osób wzwyż. Nie ma obowiązku, aby w drużynach znajdowała się taka sama ilość osób.

W zależności od stopnia zaawansowania można wybrać wariant, w którym trafienia do graczy ze swojej drużyny są wyłączone lub nie. Jeśli dochodzi do trafienia gracza ze swojej drużyny, punkty zostają zabrane osobie trafionej i strzelającej, w efekcie czego drużyna traci aż dwa punkty. Gra drużynowa, podobnie jak „Solo”, jest dostępna w opcji „Unlimited” oraz w opcji z doładowywaniem w bazach.

Paintball laserowy warszawa

Byłam tutaj na laserowym paintballu na swoim wieczorze panieńskim i było rewelacyjnie! Bardzo miła obsługa i super zabawa 🙂 Polecam na wieczór panieński dla każdej panny młodej, która lubi trochę adrenaliny

Kamila Książek

Dawno się tak dobrze nie bawiliśmy z ziomkami, naprawdę polecam spoko sprawa, jeszcze pewno wpadniemy 😀

Thilo Schulze

Jezuuuu grałem pierwszy raz 3 dni temu i już zbieram ekipę na nowo! Chyba się uzależniłem...😉

Ignacy Szczęsny

Paintball mi nie podszedł, ale lasertag już bardzo, całkiem dobra alternatywa na spędzenie wolnego czasu 😉

Kasia Bednarczyk

Dobra opcja na coś ciekawszego niż cotygodniowy wypad do baru, zebrać ekipę znajomych i jazda

Adrian Kolano

Przyjdź i dołącz do zabawy!

Uwolnij swojego wewnętrznego stratega dzięki laserowemu paintballowi - ekscytującej grze zespołowej, która jest świetna dla wszystkich grup wiekowych!

Rezerwacja